Uczucie zimna, sinienie ciała i drętwienia kończyn

Witam mój problem zaczął się 2 lata temu. Jest mi ciągle zimno, moje ciało sinieje tj. stopy, ręce, kolana. Biorę kąpiele w bardzo gorącej wodzie, bo ciepła woda dla mnie jest zimna. Od dwóch lat chodzę do Reumatologa.. W zeszłym roku miałam zabiegi( jonoforeza, magnetronik). Na chwilę to pomogło bo kolor ciała przybrał naturalny kolor. Problem wystąpił znowu w tym roku.Ciało sinieje, bolą mnie plecy, w kolanach czuję wrzątek, drętwieją mi dłonie.W jaki sposób mogę sobie pomóc?

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Jeżeli dolegliwości powróciły, konieczna jest ponowna konsultacja u lekarza reumatologa. Pozdrawiam.