Uczucie zimna w oczy na wietrze

Uczucie zimna w oczy na wietrze oczy nie są zaczerwienione rano ani w ciągu dnia dlaczego tak się dzieje prosił bym o odpowiedz bo od tego zaczęły mi się kłopoty z oczami po antybiotykach w kroplach okulisci pogorszyło mi stan teraz leczenia sie u prawdziwego okulisty od tych kropli tylko co morze świadczyć takie uczucie?

Myślę,że po kuracji antybiotykami Pana oczy zrobiły się bardziej wrażliwe na bodżce, Antybiotyk w kroplach zawierał konserwant, który uszkodził rzęski na nabłonku rogówek i częściowo obnażył zakończenia nerwowe,stąd uczucie zimna. Wskazana jest regeneracja nabłonka ,np. zakraplanie Sol.Thealoz 4x PLO, oraz Zel Corneregel 1x na noc do PLO przez około 6 tygodni. Pozdrawiam