Uczucie zmęczenia i brak energii przy zdrowym odżywianiu

Witam! Mam 22 lata, jestem kobietą. Odżywiam się zdrowo i regularnie, codziennie staram się ćwiczyć. Od ok. 2 miesięcy odczuwam zmęczenie i brak energii Jaka może być tego przyczyna? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią objawy mogą być wynikiem na przykład anemii, niedoczynności tarczycy czy też innych schorzeń ogólnoustrojowych. Zdecydowanie sugeruję wykonanie podstawowych badań laboratoryjnych. W tym celu proszę udać się do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej.