Uczucie zmęczenia i niewyspania i senność po posiłkach

Witam! Mam 22 lata. Co jakiś czas czuję się bardzo zmęczona. Jestem niewyspana niezaleznie od tego ile spie. Co najdziwniejsze zasypiam po zjedzeniu jakiegokolwiek posilku czy to sniadania czy obiadu. Czasami mam tak, że w dzień(najczęsciej po południu) oczy same mi sie zamykaja i nawet nie wiem w ktorym momencie zasypiam. Nigdy nie miałam robionych badan na cukier. Dodatkowo towarzysza mi zmiany nastrojow.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane cukrzycą. Nie można wykluczyć zaburzeń hormonalnych czy podłoża psychogennego. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.