Uczucie zmęczenia i omdlenia

mam 27 lat, ciagle mam objawy uczucia, zmęczenia, że zaraz zemdleje, ogolnej paniki, zawroty glowy po wykonaniu badan krwi wszytsko bylo w normie, dostalam tabletki na uspokojenie. Jakies dwa miesiace temu zaczely mi sie problemy z ukl. pokarmowym, nie moglam sie zalatwic bolalo mnie pod lewym zebrem, byla tez zgaga, po jakis 2 tyg minelo. pasoztyty negatywne, mam tez czesto grzybice pochwy i paznokci czyt. ze moga to byc objawy grzybicy organizmu, ostatnio czesto choruje i biore antybiotyki

Witam
Trudno postawić diagnozę bez przeprowadzenia badania
lekarskiego i wykonania podstawowych badań.
Warto przeprowadzić pełną diagnostykę,
również w kierunku grzybicy organizmu.
Nie wspomina Pani nic o tym, jaki tryb życia Pani prowadzi.
Czy przeżywa lub przeżywała Pani jakieś stresujące sytuacje?
Opisane przez Panią objawy mogą mieć podłoże
emocjonalne. Myślę, że duża część Pani objawów
wynika np. z zaburzeń lękowych czy nerwicowych.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić tylko
podczas osobistej konsultacji.
Zachęcam do skorzystania z psychoterapii.
Podczas psychoterapii leczy się nie tylko
objawy, ale również dociera się do przyczyny
problemu i znajduje się sposób jego rozwiązania.
Pozdrawiam serdecznie