Uczucie zmęczenia po udarze lewostronnym

Trzy lała temu udar lewo stronny ,za rok migotanie przedsionków następnie obrzęk płuc.Jestem ciągle zmęczona izadnej ochoty do najprostrzych czynności.Mam 65 lał jestem otyła.
ponad rok temu

Historia Pani choroby wygląda poważnie. Z całą pewnością wymaga Pani systematycznej kontroli lekarskiej i właściwych działań leczniczych i profilaktycznych. Ale proszę pamiętać, że nie tylko lekarz prowadzący jest odpowiedzialny za Pani samopoczucie, ale bardzo ważną rolę w procesie terapeutycznym pełni współpraca pacjenta z lekarzem, stosowanie się do zaleceń, informowanie lekarza o ewentualnych odstępstwach itp.