Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 7 8 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Uczulenie i zatkany nos

Witam, mam stwierdzone uczulenie na b/laktoglobulinę oraz BSA surowiczą albuminę wołową, uczulenie objawia się przede wszystkim permanentnie zatkanym nosem. Pytania: Czym można zastąpić mleko i produkty zawierające alergen? Czy często spotykane produkty bez laktozy mogę spożywać ? Czy laktoza to ogólna nazwa także b-laktoglobuliny? z góry dziękuję za odp.
MĘŻCZYZNA, 31 LAT ponad rok temu

Szanowny Panie

Przede wszystkim - proszę o wyniki badań z krwi. Zachęcam do przęsłanią ich z zakazanych danymi osobowymi na inny portal :
https://portal.abczdrowie.pl/pytania-do-specjalistow,sanostol?without_answer=1

Dlaczego? Otóż omawiamy tam z pacjentami takie sytuacje i można tam wysyłać dokładne wyniki konsultacji dokładniej. Przydaje się to innym pacjentom naprawdę.

Mleko krowie to w zasadzie białko tłuszcz i trochę węglowodanów wapnia. Nie ma konieczności go spożywać zastapic je można innymi pokarmem zawierającymi białko np innym mięsem niż wołowe warzywami pieczywem tłuszczami roślinnymi tabletka wapnia ....

Nie ma Pan uczulenia na laktoze raczej. Laktozy nie ma nic wspólnego z blaktoglobulina czyli alergenem mleka krowiego....

Tak jak pisałem proszę umieścić to pytanie w dodatkowym portalu wraz z wynikami badań krwi które Pan ma to jest pouczająca sytuacja dla innych pacjentów odpowiem na to dokładniej jak zobaczę wyniki badań zachęcam pozdrawiam.

Specjalista alergologii i pediatrii.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy