Uczulenie na gluten

Dzien dobry. Mam 36 lat. Biorę kreon 10000 tabletkę dziennie bo bez niego czuję sie fatalnie. Ostatnio podczas glukozowej próby wyszła u mnie hiperinsulinemia. Podczas USG jamy brzusznej wyszło, ze zadnych zmian w trzustce nie mam, enzymy trzustki w normie, cholesterol podwyższony, nadmiar Ca, niedobór fosfrou i wit. D3. Do tego na wątrobie mam stłuszczenia. Nadmieniam, ze nie piję w ogóle alkoholu, i spada mi waga - 43 kg przy wzroście 162. Proszę o pomoc. Lekarz podejrzewa uczulenie na gluten.

Dzień Dobry,
Proponuję zacząć od wykonania badania w kierunku celiaki oraz na nietolerancje glutenu. Oba badania może Pani wykonać np. w mim gabinecie. Więcej szczegółów na mojej stronie internetowej www.dieta.eko.org.pl lub na kontakt telefoniczny 603 101 950.
Jeśli okaże się, że jest Pani chora na celiakię lub ma nietolerancje na gluten trzeba będzie koniecznie wdrożyć dietę bezglutenową i zastosować indywidualnie dobraną suplementację, która przyśpieszy proces regeneracji organizmu. Może Pani liczyć na moją pomoc jako specjalisty, który ma w tym temacie bardzo duże doświadczenie gdyż na co dzień do Gabinetu Dietoterapii zgłaszają się osoby z tą jednostka chorobową. Wizyty odbywają się zarówno stacjonarnie, jak i przez Skype dla osób z całej Polski. Proponuję nie zwlekać bo sprawa jest dosyć poważna.
pozdrawiam
Agnieszka Biernat