Uczulenie na leki hipoalergiczne

Witam.Mam 53lata,i wieczne problemy z cera twarzy,uczulaja mnie wszystkie kremy hypoalergiczne.Często leczenie maszcie elokom,zawsze diagnoza ze alergia,niedawno trądzik różowatych a teraz lojotokowe zapalenie skory twarzy i krem elosone 2xdz.miałam kilka dni czerwona piekaca i swedzaca twarz,następnie zrobiły się wielkie uniesione czerwone krosty które po4dniach smarowania dostają zielone wierzchołki.Zajęte są cale policzki i broda kilka czoło i 2nos,pojawiają się kolejne,boje się blizn.

Renata GrzechociĹska

Niestety, bez obejrzenia zmian trudno postawić diagnozę. Sugeruję udać się do dermatologa.

Dzień dobry,

Proszę koniecznie udać się na konsultację do dermatologa.
Lekarz po analizie skóry, będzie w stanie postawić diagnozę i zaproponować odpowiednią terapię.

Pozdrawiam