Uczulenie w okolicach intymnych

Moja córcia ma bardzo duże uczulenie w okolicach intymnych. Myślałam, ze to od pieluch ale zrezygnowalysmy i uczulenie występuje nadal objawia sie mocno zaczerwienionymi plackami pokrytymi swedzacymi krostkami. Próbowałam już sudocremu, bepanthenu, rinozine, clotrimazolum, rumianek, olej ze słodkich migdałów, podaje tez wapno ale w nocy ciagle płacze, ze ja swędzi i rozdrapuje do krwi. Od dwóch dni ma także bardzo zaczerwienione, szorstkie i piekące policzki.

Proponowałabym wizytę u dermatologa. Rozumiem, że chodzi o Maluszka (pieluchy)- bardzo możliwe, że są to zmiany alergiczne, wobec czego eksperymentowanie "na własną rękę" może niestety pogorszyć stan skóry dziecka. Tego typu zmiany na buzi z kolei bardzo czesto sa spowodowane alergią pokarmową-również pomocny powinien być dermatolog.