Uczulenie w pachwinie, w okolicach genitaliów

mam okropne uczulenie w pachwinie w okolicach genitali nieraz bardzo swedzi a nieraz bardzo boli peka mi tam skura i nawet puszcza misie krew choruje na to juz prawie 5 lat i nikt nie moze mi pomoc zuzylem chyba ze 100 gatunkow masci i kupe tabletek mam porobione wszystkie badania na uczulenia jakiesa tylko dostepne jestem juz tak bardzo zdesperowany prosze o jakis kontakt pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego cieżko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje udac sie do lekarza dermatologa najlepiej pracującego w klinice