Uczulenie wyglądające jak pogryzienie komara

witam od paru tygodniu ciagle wychodzi mi jakies uczulenie wyglada to jak pogryzienie od komara ale komar mnie nie pogryzl i dzieje sie to przewaznie wieczorami i rano prawie znika a pozniej znowu wychodzi w roznych miejscach ale miedzy udami zawsze a wczoraj w nocy czerwona plama na brzuchu mi wyszla i troche swedzi poje wapno ale niebardzo cos daje co to moze byc?

Aleksander Ropielewski

Bez oceny zmian skónych nie jestem niestety w stanie stwierdzić co jest przyczyną Pani dolegliwości. Być może jest to związane ze zmianą środka do kąpieli lub kupna nowej piżamy/pościeli/bielizny.