Uda i łydki - co z nimi zrobić?

Typ mojej figury - typowa gruszka. Moje masywne uda i łydki doprowadzają mnie do obłędu. Innym problemem jest brzuch, raczej jego dolna część. Ćwiczę od kilku miesięcy 'niepełne' brzuszki i niestety nic nie pomaga. 'Oponka' jak była, tak i jest... Potrzebuję ćwiczeń, które pozwolą mi schudnąć w tych partiach ciała. Ważę 56 kg, wzrost 162, wiek - 17.

ponad rok temu

Witam,

Twoja masa ciała jest prawidłowa, dlatego nie powinnaś się odchudzać. Jeśli chcesz ukształtować swoją sylwetkę, powinnaś uzbroić się w cierpliwość i popracować. Efekty ćwiczeń nie będą od razu widoczne, dlatego nie możesz tracić motywacji. Idealnym sportem na ćwiczenie całego ciała jest pływanie, które uelastycznia i wysmukla sylwetkę, nie jest przy tym męczące i redukuje cellulit.

Dodatkowo ćwiczenia na stepie wysmuklą łydki, a na uda polecam ćwiczenia z tzw. motylkiem. Możesz wybrać się na siłownię i poćwiczyć z trenerem osobistym, dzięki temu po jednej czy dwóch wizytach będziesz mogła samodzielnie ćwiczyć to, co polecił Ci specjalista.

Pozdrawiam.