Udar mózgu a palenie papierosów

dzień dobry,mam35 lat,jestem kobietą po naprawdę niewielkim udarze mózgu, w zasadzie wszystko się cofnęło,mam nadciśnienie-biorę Noliprel-forte,mam problem-palę papierosy choć wiem,że nie mogę,jedynym ratunkiem jest dla mnie desmoxan tylko trochę się jego biję,ale wydaje mi się,że bardziej sobie szkodzę wypalając nawet ponad10 papierosów dziennie,wiem też,że bez cytyzyny nie rzucę,czy mam bać się brać desmoxan?

Lek. Katarzyna Szymczak

W Pani przypadku wskazane byłoby rzucenie palenia bez wspomagania famrakologicznego i to w jak najszynszym czasie.
Pozdrawiam