Udar niedokrwienny mózgu i leczenie chorób serca

Witam, przeszło rok temu przeszłam ciężki udar niedokrwienny mózgu. Leczę się na serce, arytmia i nadciśnienie. Mam też niedoczynność tarczycy i 30 lat temu przeszłam operacje tarczycy. Dowiedziałam się, że mam jeszcze napadowe migotanie przedsionków. Ostatnio co 2 dzień dostawałam ataków i zatrzymano mnie w szpitalu. Cordarone 100, Pradaxa 300, Betaloc Zok 50, Axtil 5, Zahron 20, Coaxil, Euthyrox 25, Ipp 40, Kaldyum, Magne B6. Ostatnio ciągle rośnie ciśnienie 180-200/85. Czy powinnam brać Corda

Magdalena Mroczek

Pradaxa jest lekiem, który bierze Pani z powodu migotania przedsionków. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego, leczenie nadciśnienia powinno zostać zmodyfikowane, ale nie przy pomocy Corda.