Uderzanie głową podczas złości u 15-miesięcznego dziecka

Moja córka ma 15 miesięcy jest bardzo żywym dzieckiem od jakiegoś czasu jak się zezłości zaczyna uderzać głową a dokładniej czołem w co się da boję się że może zrobić sobie krzywdę. Nie wiem co mam o tym myśleć i co z tym zrobić.Aneta.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zachowanie, które pojawiło się u dziecka jest zdecydowanie niepokojące. Dziecko powinno zostać ocenione przez lekarza pediatrę, który zdecyduje o konieczności dokładniejszej diagnostyki.