Uderzenia gorąca a nerwica

dzisiaj w nocy pierwszy raz zdarzylo mi sie miec uderzenia goraca nie wiem czy to przez te nerwice czy cos powaznego mi jest mam tez chora tarczyce moze to przez to? ale ja juz odrazu mysle ze to jakas grozna choroba. 3 miesiace temu mialam robione badania krwi wszystko wyszlo prawidlowe wrecz ksiazkowe lekarz mi powiedzial ze powinnam do psychiatry isc.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza