Uderzenia gorąca i skoki ciśnienia u 23-latka

witam. mam taki problem. zaczelo sie w grudniu podczas uroczystosci w kosciele najzwyczajniej w swiecie ogarnal mnie lek uderzenie goraca i zrobilo mi sie slabo. mialem kilka miesiecy spokoju i wszystko sie powtorzylo. skok cisnienia do 210 na 110 wizyta u kardiologa. diagnoza nadcisnienie lekko przerosnieta lewa komora i wplyw nerwow. od tamtej pory zazywam leki na cisnienie ale niepokoj w klatce piersiowej pozostal.nie potrafie przestac o tym myslec i nie mam pojecia jak sobie pomoc.

Witam,
mówi Pan,że kilka m-cy temu rozpoznano u Pana nadciśnienie tętnicze,przyjmuje Pan z tego powodu leki,jednak brakuje mi informacji nt tego jakie są aktualne wartości ciśnienia ,jakie leki i w jakich dawkach Pan je zażywa.
Opisywana sytuacja może być wynikiem źle dobranego leczenia,zaburzeń elektrolitowych,czy niezależnej przyczyny np.lęku,który należy leczyć dodatkowo.
Proszę udać się do lekarza i wspólnie próbować rozwiązać ten problem.
Pozdrawiam Katarzyna Mudel