Uderzenia gorąca i zlewne poty

Witam serdecznie, Mam 32 lata. Od roku mam uderzenia goraca w nocy. Nie sa to poty zlewne ale troche mi sie wtedy poca plecy. Po chwili to mija. Rowniez mam problemy z okresem.Stal sie skapy,2dniowy i poprzedzony brazowym plamieniem. Robilam sobie prolaktyne (bez obciazenia) , wyszlo prawidlowo. Co to moze byc? Na pewno nie jestem w ciazy i rowniez nie bylam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany problem wymaga wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.