Uderzenia gorąca, lekkie zawroty głowy i problemy z zasypianiem

Mam 54 lata,od miesiaca mam uderzenia goraca,lekkie zawroty glowy ,problemy z zasypianiem,jestem kierowca autobusu,jestem po menopauzie ok 2lat

Witam
Proszę jak najszybciej udać się do lekarza pierwszego kontaktu, który panią zdiagnozuje lub da skierowanie dalej w kierunku kompleksowego rozwiązania pani problemów zdrowotnych. Proszę nie zwlekać, pozdrawiam