Uderzenia gorąca, osłabienie, zawroty głowy i szybsze bicie serca

Witam, mam 20 lat. Moj problem polega na tym, ze czasem ale nie za czesto mam uderzenia goraca robi mi sie strasznie slabo, kreci mi sie w glowie, serce bije mi jak oszalale akiedy pojde i skorzystam z toalety po jakis 10-15 minutach mi przechodzi. Nie wiem o co w tym chodzi ale martwi mnie to. Czy jest ku temu powod? rowniez dosc czesto niemal codziennie mam bole w klatce piersiowej, nie sa one zbyt silne ale takie poczucie klucia.. Prosze o pomoc w rozwjaniu moich obaw. Dziekuje serdecznie.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wymagają dokładniejszej diagnostyki pod okiem lekarza POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią, wykona EKG, zleci badania dodatkowe (w tym ocenę funkcji tarczycy) oraz pokieruje dalszym postępowaniem diagnostyczno-leczniczym.