Uderzenia gorąca po usunięciu torbieli jajnika

Witam mam 44 lata, 8 lat temu miałam usunięty torbiel na jajniku i prawie cały jajnik oraz wyłuskany mięśniak od tamtej pory jeżeli nie zażyję luteiny nie mam okresu. Ostatnio 4 miesiące temu miałam ostatnią miesiączkę i mam tak silne uderzenia gorąca z częstotliwością co 15 min b.się męczę. Robiłam badania progesteron - 0,75, FSH- 91,36 nie wiem co oznaczają te wyniki, do dr jestem zapisana za 3 tyg. Kupiłam sobie climea forte bo już nie wiem co robić? uderzenia mnie wykończą

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś powiedzieć na temat wyników badań konieczne jest poznanie norm obowiązujących w danym laboratorium oraz fazy cyklu w którym były wykonane. Proponuję udać się do ginekologa.