Uderzenia gorąca, silne bóle głowy i wymioty

Witam, mam 22 lata. Od pary dni gdy siedze w domu w normalnej temperaturze jest mi bardzo goraco, chwilami doprowadza to do silnych bólów glowy i wymiotuje, wykluczam ciaze. Urodzilam dwójkę dzieci i przytylam prawie 20 kilo.
22 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie.
Pani dolegliwości mogą wynikać z zaburzeń hormonalnych (dotyczących przysadki, jajników a przede wszystkim tarczycy). Zdecydowanie powinna Pani poddać się dokładnej diagnostyce. Myślę że warto udać się do lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu i badania klinicznego pokieruje całym procesem.