Uderzenia gorąca w serce lub żołądek

Witam, ostatnio mam napięty czas i czesto mam uderzenia gorąca w serce lub zoladek jak tylko przestrasze sie nawet drobnej rzeczy. natomiast dziś wychodząc z samochodu potknęłam się o pas bezpieczeństwa i czułam że tracę kontrole nad swoim ciałem i się przewrócę natomiast udało mi się jakoś i jednak sie nie wywróciłam natomiast poczułam bardzo MOCNE gorąco na żołądku i sercu . czy coś stanie mi sie z sercem? z tetnicami? jakieś rozwarstwienie? tętnaik? czy to tylko wyrzut adrenaliny?

Lek. Katarzyna Szymczak

Długotrwały stres może mieć negatywny wpływ na pracę serca, sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego i wykonanie ekg czy nie ma Pani np arytmii ewentualnie wizytę u psychologa w sprawie powtarzających się napadów leku.
Pozdrawiam