Uderzenia gorąca wieczorami

Dzien dobry.Mam od kilku dni lekkie uderzenia goraca,przewaznie wieczorem jak leze w łozku,serce tez zaczyna szalec ,i nie moge dlugo zasnac,czasami potrafie siedziec to poznich godzin nocnych.Bardzo prosze o odpowiedz.Mam 41 lat.przyjmuje tabletki isoptin.

Aleksander Ropielewski

Propouje kontakt z endokrynologiem ponieważ bez przeprowadzenia badan dodatkowych nie jestem w stanie stwierdzić jaka może być przyczyna Pani objawów.