Uderzenia gorąca, zawroty i wirowanie w głowie

Witam, Mam 22 lata od dłuższego czasu czuje wirowanie falowanie w głowie, czuje uderzenia gorąca, strasznie źle znoszę miesiączki jestem strasznie słaba. Wszystko zaczęło się pół roku temu kiedy osoba z mojej rodziny poważnie zachorowała, od tej pory zaczęłam wmawiać sobie śmiertelne choroby. zawroty i wirowanie w głowie zaczęły się właśnie w tym czasie, nigdy nie chorowałam, jestem bezrobotna i wszystko mnie przeraża, mam wszystkie objawy chorób, boje się ze zemdleję cały czas o tym myślę.

Konieczna opieka psychologa ,który wesprze Panią w rożnych dotyczących Pani życia problemach i rozładuje narastające lęki i trudne emocje.

pozdrawiam serdecznie i życzę lepszych dni