Uderzenia serca przy tachykardii zatokowej

Witam od kilku lat choruje na tachykardię zatokową i jestem po modyfikacji węzła zatokowego i czekam na drugi zabieg z powodu dale trwających wysokich pulsów, Od kilku dni mam takie dziwne mocniejsze uderzenia serca kilka razy podrząd i przy tym jest mi słabo najczęściej dzieje się to wieczorem jak klade się spać , czy mam powód do nie pokoju i czy poinformować lekarza prowadzącego na następnej kontroli o tym proszę o odpowiedzi

Renata GrzechociĹska

Oczywiście, należy udać się i poinformować o tym lekarza prowadzącego.