Uderzenie dziecka w nos a ryzyko złamania

Witam, moj 10mies synek upadl noskiem w smoczek, uderzyl o jego kant. Laryng powiedzial ze nic nie zlamane. Wczoraj uderzyl sie o lade stolika do karmienia. Chybaba sie nawet nie zorientiwal ale nos zasinial i troche spuchl jak za pierwszym razem. Pytanie czy migl go teraz zlamac, czy nos w przyszlisci bedzie garbaty, krzywy i nierowny? Jakie to ciagnie konsekwencje?

Aleksander Ropielewski

Trudno mi powiedzieć czy nos został złamany bez przeprowadzenia badania. Jeżeli doszło do złamania to może ono prowadzić do deformacji w przyszłości.