Uderzenie gorąca i omdlenia w nocy

Witam, Od jakiś 3 miesiecy niemal codziennie mam takie dziwne uczucie. Robi mi sie gorąco a zaraz takie wrazenie jakbym miala zemdlec. Zdarza się że w nocy sie budze i to sie powtarza. Czy to może być brak witamin? Robiłam ostatnio badania krwi i wykryto leukopenie, ale po ponownych badaniach wszystko bylo w normie. Z góry dziękuję za odpowiedź

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Objawy mogą mieć podłoże emocjonalne. Proponuję konsultację psychiatryczną.