Uderzenie w głowę, dobry wynik TK głowy a konieczność wykonania MR

Witam, Tydzień temu uderzyłam się dość mocno w głowę. Od kilku dni czuję w okolicy uderzenia ból uciskowy. W środę byłam w szpitalu i zrobiono mi TK głowy bez kontrastu które nic nie wykazało. Chcę dodać że nie zemdlałam, nie mam zaburzeń świadomości i nie mam wymiotów. Ciśnienie średnio mam 103/60. Nie przeszkadza mi ten ból w funkcjonowaniu ale jest denerwujący. Ketonal niezbyt pomaga. Pytanie moje: Czy jeżeli by coś było w głowie to wyszłoby na TK ? Czy powinnam zrobić rezonans?

Warto zgłosić się do neurologa jeśli dolegliwości nie ustąpią, a w trybie pilnym jeśli pojawią się inne objawy -nudności ,wymioty etc)lub bóle będą b.silne.
Badanie TK głowy uważam za wystarczające bazując na opisie problemu.

Pozdrawiam ciepło