Uderzenie w główkę 9-miesięcznego dziecka a wskazania do wykonania USG przezciemiączkowego

Witam,3tyg temu pytałam:"Podnoszac corke(9m-cy) uderzylam delikatnie jej glowka w zyrandol,mam obawy czy nie w ciemiaczko,mala chwile zaplakala i nic sie nie dzialo.Normalnie sie rozwija i zachowuje.Mam obawy czy moglam jej cos zrobic w ten sposob?Kształt klosza byl nierowny i czy ta troszke wystajaca czesc nie uderzyla jej w ciemiączko"Pani dokotr odp,zeJesli nic sie nie dzieje to nie trzeba sie martwic,mnie jednak to meczy(mogl powstac krwiak?),czy wykonanie usg przezciem.jest w100%bezpieczne?

Pozdrawiam ciepło