Uderzenie w podbrzusze w czasie prawdopodobnej ciąży

ostatnio bardzo mocno uderzyłam sie w podbrzusze (przez przypadek) ale chyba jestem w 3,5 tygodniu ciąży. czy to moze skutkować poronieniem? jeśli tak to po jakim czasie?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisany uraz teoretycznie może skutkować poronieniem. Jeśli poronienie byłoby następstwem urazu powinno wystąpić w ciągu kilku-kilkunastu dni po urazie.