Uderzenie w twarz i opuchlizna

Witam, 9 tygodniu temu zostałem uderzony w twarz i rozciąłem sobie dolna wargę od wewnątrz przez zęby. Do szpitala pojechałem za późno i rany juz nie mogli zszyć, powiedzieli ze sama sie zagoi. Opuchlizna juz zeszła, od wewnątrz tez jest Ok. Jednak jakby sie przyjrzeć widać ze lewa strona ust jest większa, a gdy dotykam czuć pod skóra twarde zgrubienie na długości. Pytanie czy to samo sie wchłonie czy moze potrzebna jest jakas operacja? Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania cieżko jesteś więcej powiedzieć. Proponuje ponownie udac se do lekarza