Uderzenie w tył głowy i czoło

Uraz lewej górnej częsci głowy oraz czoła. Wczoraj nieforunnie uderzyłam się w tył głowy o kaloryfer ,a do tego dziecko uderzyło mnie z całej siły w czoło . Nie mam guza ,ale miejsce uderzenia jest tkliwe . Dziś jak wstałam mam zatkane prawe ucho i szum w nim . Nie miałąm wymiotów nie straciłąm przytomności.

SUGERUJE 2 NIEZALEŻNE CHOROBY. URAZ - TKLIWOŚĆ, ZATKANIE UCHA-WOSKOWINA NIEDROŻNOŚĆ TRĄBKI, RACZEJ RZADKO POURAZOWE USZKODZENIE SŁUCHU PRZY SILNYCH URAZACH