Uderzenie własnym kolanem w oko przez 3-latka

Witam . Moj 3 letni syn przed pójściem spać leżąc uderzył sie własnym kolanem w oko. Bardzo go bolało i nie otworzył już , bo z tego wszystkiego zasnął. Bardzo sie martwią. Jeśli jutro nie będzie sie skarżył na ból to będzie znaczyło, ze sobie poważniejszego nic nie zrobił ...? Czy mam obserwować? Bądź koniecznie zabrać na badania?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli nic się nie będzie działo to proszę tylko obserwować. Jeżeli występuje ból i inne objawy Proszę koniecznie udać się do okulisty.