Uderzenie zęba a jego przesunięcie

Dwa dni temu przewrocilam sie i uderzylam jedynka. Mam wrazenie ze ona mi sie lekko przesunela do tylu i jest jakby popekana do tego strasznie boli. Czy ten zab mi wyleci?

Należy koniecznie iść do dentysty, ktory po wykonaniu zdjęć rtg zaleci odpowiednie leczenie. Zab może być tylko wtloczony ale moze i być złamany. Bez zdjęć i badania nie można odpowiedzieć na Pani pytanie.