Uderzyłam się w pierś i mam guzek. Czy to może być rak?
Mam 29 lat, karmię piersią, miesiąc temu uderzyłam się w lewą pierś, miałam wielkiego siniaka, leczyłam się antybiotykiem i siniaka nie ma, ale wyczuwam guza w tym miejscu. Czy to może być coś groźnego? Miałam robione usg, a teraz idę do kontroli, ale wyskoczył mi ten guzek.
Bardzo proszę o odpowiedź, czy to może być rak?

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania
Witamy!
Opisana zmiana może sugerować stan po przebytym zapaleniu, np. zwłóknienie. Prawdopodobnie nie ma powodu do niepokoju. Podczas wizyty kontrolnej wszystkie wątpliwości powinny zostać wyjaśnione.
Redakcja abcZdrowie.pl