Udowodnienie agresywnych zachowań matki

Witam Serdecznie. Mam pewien problem a mianowicie posiadam kuratora do spraw karnych ponieważ mię oskarżono o znęcanie się nad matką i mam wyrok w zawiasach. Mieszkam z tą osobą ale sytuacja w reczywistości inaczej wygląda że to ta osoba mie pierwsza prowokuje i na pędza do działań agresywnych ale nie mogę tego udowodnić i mam takie pytanie jak to zrobić ponieważ za tą osobą obstaje cała rodzinna i sąsiedzi ma najlepsze oipinie w różnych instytucjach i czy da się udowodnić wine tej osoby .Pozdr

Dzień dobry,

Problemem nie jest to, że nie potrafi Pani udowodnić prowokujących działań mamy, ale to, że Pani na te zachowania odpowiada i właśnie za to ma wyrok.
Inna rzecz, może Pani zmienić swój kierunek działań - z chęci udowadniania prowokacyjnych zachowań mamy na USAMODZIELNIENIE się i wyprowadzenie z domu.

udowadnianie komus winy, to jest potwierdzanie swojej winy na innym poziomie...moze lepiej popracowac nad poprawa stosunkow....jak zmieni Pani pewne rzeczy w sobie, matka,albo przestanie Pania prowokowac, albo to na Pania nie podziala...odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza