Ugryzienia pajaków czy innych owadów?

Jakiś czas temu zauważyłam, że córka po nocy budzi się pogryziona - ma duże, czerwone plamy i w środku widać ciemniejszą kropkę ugryzienia. Czy to możliwe, że w domu mamy jakieś robaki, które ją gryzą i dlaczego tylko ją? Śpimy w tym samym pokoju i mnie z mężem nic nie gryzie. Ona ma 3,5 roku i ciężko stwierdzić, ale mówi, że ją to swędzi. Używam E*** na zmniejszenie uczucia swędzenia. Lekarz rodzinny nie wie co to, po 3-4 dniach zanika. Nie chcę jednak żeby córka się męczyła no i nie chciałabym, żebyśmy w domu mieli jakąś plagę gryzacych robaków. Jak temu zapobiec? Jak córkę uchronić przed ugryzieniami, a także czy nie jest to w jakiś sposób groźne, niebezpieczne dla tak młodego organizmu?

ponad rok temu

Witam.

Rzeczywiście, takie wykwity mogą odpowiadać pokąsaniu przez owady - mogą być to zarówno komary jaki prusaki. Radziłabym przeprowadzić gruntowne sprzątanie, z odsuwaniem łózek włącznie, praniem koców itp - może uda się znaleźć sprawcę?