Ugryzienie przez nieszczepionego szczeniaka

witam mam pytanie ostatnio kupiliśmy sobie suczke owczarka niemieckiego ma 8 tygodni ;nie była jeszcze szczepiona bo jest za mała (miała te podstawowe szczepionki robione na nosówke itd. orazbyła odrobaczana ),przy zabawie wbiła mi kieł w palca przemyłam zaraz woda .Na pogotowiu nie zrobiono mi zastrzyku przeciw tężcowi mam czekac i obserwować wysłali tylko pismo so sanepidu.Czy szczeniak mógł mnie czymś zarazić.Pies zachowuje się normalnie minęło już 4 dni

Witam, podstawowa sprawa to obserwacja zwierzęcia, ryzyko wścieklizny jest znikome ale zawsze trzeba uważać proszę również dbać o ranę, dezynfekować i zmieniać opatrunki żeby nie wdało się zakażenie "zwykłymi" bakteriami