Ugryzienie w pierś podczas pieszczot

Witam. Wczoraj moj chlopak podczas pieszczot ugryzł mnie w piers. mam slad ugryzienia na sutku i nie wiem czy to normalne i czy moze to byc grozne w jakis sposob.poczatkowo bolalo teraz juz mnij nie leci zadna ropa ani krew ale martwie sie czy takie ugryzienie moze byc niebezpieczne.proszę o pomoc

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Proszę obserwować to miejsce, ale takie ugryzienie nie jest zazwyczaj groźne. W razie wątpliwości proszę się udać do lekarza.