Ujemny wynik badania HIV a zarażenie

Witam. Mam pytanie dotyczące badania na wirus HIV. Kilka lat temu była możliwość iż mój chłopak mógł zarazić się tym (opatrywanie ran zarażonemu HIV ), zrobił badania wynik wyszedł ujemny. Nie współżyliśmy, jest szansa, że jestem zarażona?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Ujemny wynik wskazuje na to, iż przed kilkoma laty nie doszło do zakażenia. Nie powinna mieć Pani zatem powodu do niepokoju.