Ujemny wynik badania na boreliozę

Witam. Od roku się męczę, mam zawroty głowy, jak patrzę w lewą stronę, widzę podwójnie. Na początku grudnia zrobiłem sobie rezonans magnetyczy - wynik nic nie wykazał.

Poradziłem się okulisty w prywatnej klinice - okulista wykluczył, poradziłem się laryngologa - wykluczone. Do tej pory mam objaw bólu prawej gałki ocznej, jak zasłonię, obojętnie które oko, i spojrze w lewo, jest OK.

Zrobiłem sobie badania krwi - wszystko OK, ponowne badania krwi na boreliozę IgG - 2,97, Img - 2,13, reperenyjny poniżej 16. Mam przez to problemy ze wzrokiem - jak patrzę na dłoń z odległośći 20 cm, wszystko się rozjeżdza i co najgorsze - światło!!!

Światłowstręt - w ciemnych pomieszczeniach czuję się dobrze, od czasu do czasu ból głowy. Proszę o pomoc, po prostu pomału się załamuję, nie wiem, gdzie zasięgnąć porady.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Izabela Brym

Witam.

Wyniki badań w kierunku boreliozy są ujemne. Może Pan oczywiście powtórzyć badanie, ale sugerowałabym raczej konsultację z neurologiem.