Ujemny wynik badania na różyczkę

Witam ponownie i bardzo uprzejmie dziękuję za interpretację wyników w sprawie toksoplazmozy i cytomegalii : ) Dziś odebrałam wyniki różyczki i zwracam się ponownie z prośbą o interpretację wyników. Aktualnie jestem w 7 tyg. ciąży: Różyczka IgG >500.0 IU/ml (tu jest znak graficzny 3 strzałki grotami w górę) N:<10 Interpretacja: niereaktywne <10.0 IU/ml reaktywne > 10.0 IU/ml Różyczka IgM - ujemny N: ujemny Bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam : )
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Oznacza to tylko tyle, iż posiada Pani pełną odporność i nie zachoruje na różyczkę. Wyniki są jak najbardziej prawidłowe.

Gratuluję ciąży, dobrych wyników i życzę spokojnych pozostałych 7 już miesięcy.

Pozdrawiam