Ujemny wynik testu ciążowego a obawy przed ciążą

Witam. moj okres jest regularny co 29 dni ostatnio okres dostałam 7 sierpnia. Kocham sie z moim chłopakiem 22 23 i 24 były to chyba moje dni płodne. okres powinnam dostac 5 wrzesnie jednak go nie dostałam . czy jest mozliwosc rze jestem w ciazy ?? jak narazie test pokazuje wynik ujemny. prosze o szybką odpowiedz pozdrawiam

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Proszę powtórzyć test jeszcze raz za kilka dni (w przypadku gdy nadal brak krwawienia miesiączkowego). Wynik powinien być wtedy diagnostyczny. Pozdrawiam.