Ujemny załamek T w odprowadzeniu V1 V2 i V3

mam ujemny załamek t w odprowadzeniu V1 V2 i v3 co to oznacza? i czy jest to groźne i czy większość ma takie pojedyncze załamki? dodam iż jestem osobą stresującą się dlatego biorę nozarin 20mg a kardiolog mówi że duszności wynikają z nerwicy a jestem pod względem fizycznym zdrowy jak koń!! ?? dziwne ....

Witam,
Leczyć się można na rózne sposoby,nawet w przypadku nerwicy.Nie jest ona "zdrowiem",jak sugeruje lekarz a jedynie wymaga innych kwalifikacji/psychoterapeutycznych/.Tak więc kardiolog ma obowiązek skierować Pana do kogoś,kto zajmuje się nerwicą.Jest nim psychiatra albo psychoterapeuta,czasami ktoś ma obydwie specjalizacje.