Ukąszenie kleszcza i wynik badania na boreliozę

Witam, moja córeczkę ugryzł kleszcze chciała bym się poradzić czy z wyniku jej wynika ze mam czy że nie ma boreliozy. Borelioza IgG 27.3U/ml <12U/ml-wynik ujemny 12-18U/ml-wynik wątpliwy >18U/ml- wynik dodatni Borelioza IgM 1.6U/ml <12U/ml-wynik ujemny 12-18U/ml-wynik wątpliwy >18U/ml-wynik dodatni Badanie to było wykonywane podczas pobytu w szpitalu na rotawirusy w 3 tygodniu po ukąszeniu przez kleszcza

Jeśli minęły już 6 tyg można badania w klasie IgM powtórzyć. Sugeruję jednak Western Blot - jest dokładniejszy.

Dodatkowe informacje przyniosły by następujące testy: LTT borelia i limfocyty CD 57

Z powodu tych IgG podrążyłbym temat solidnie.