Układ komorowy symetryczny, nieposzerzony, osteosklerotyczne ogniska w w kości ciemieniowej

Witam proszę o interpretacje wyniku KT głowy: WYNIK BADANIA KT: Wykonano badanie KT głowy w skaningu przeglądowym w warstwach 2,5mm. W wykonanym badaniu struktury mózgowia bez ewidentnych zmian ogniskowych. Nie stwierdza się cech krwawienia śródczaszkowego. Układ komorowy symetryczny, nieposzerzony. Osteosklerotyczne ogniska w w kości ciemieniowej lewej do wielkości ok.5x6mm o niejasnym charakterze.

Konieczna pełna konsultacja,
TK głowy zasadniczo w normie; drobna zmiana w kości: do interpretacji klinicznej.
Wiele czynników wpływa na ból: ogólna kondycja, tryb życia i pracy, inne schorzenia
Pozdrawiam