Układanie diety a zdobycie masy mięśniowej

Witam serdecznie, nurtuje mnie od dluzszego czasu pewna sprawa : wyliczajac, ukladajac sobie diete majaca na celu zdobycie masy miesniowej kierowalem sie schematen- bialko 3g/kg masy ciala, weglowod- na potrzebny 1 g bialka / 4 g wegl., tluszcz 1 g/kg. Po dwoch miesiacach waga minimalnie idzie w gore, lecz szalu nie ma. Nie zwracalem uwagi na przyjmowane kalorie, bo bylem pewien,ze makroskladn. sa najwazniejsze. W tym moze byc blad w diecie?? Mam 28 lat, 94 kg, 3/4 ciezkie treningi w tygodniu.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,
proszę zwiększyć kaloryczność diety i wykonywać regularnie analizy składu ciała.
Pozdrawiam