Układanie sobie życia na rencie

Czy mogę ułożyć sobie życie mając rentę nie mogąc pracować znaleść dziewczynę, oraz odkłada z renty pieniądze na inny cel randka kolacja sprzęt RTV bo wcześniej kupować bez oszczędności teraz oszczędności odkładam wspomagaja rodzice ale to nie jest to jeszcze co powinno byc

Dzień dobry.

Pańskie pytanie dotyczy przewidywania przyszłości, powinno więc być chyba zadane osobom zajmującym się tego rodzaju praktykami. Jako, że nie potrafię tego robić, nie jestem w stanie udzielić Panu sensownej odpowiedzi.

Pozdrawiam.